/  Lifestyle & Sport

Ciesze się, gdyż zostałam oficjalną ambasadorką marki Technogym w Polsce!

Technogym to wiodący producent sprzętu fitness, który jest wykorzystywany w klubach, hotelach, apartamentach i obiektach medycznych na całym świecie. Sprzęt Technogym jest wykorzystywany przez zawodników na kluczowych eventach sportowych. W 2016 Technogym po raz szósty został wybrany na oficjalnego dostawcę sprzętu podczas Igrzysk Olimpijskich, gdzie poprzez dostarczane urządzenia, rozwiązania technologiczne i wsparcie merytoryczne, wspiera olimpijczyków w osiąganiu doskonałych efektów sportowych. Technogym jest również partnerem wielu drużyn piłki nożnej i koszykówki, a także takich dyscyplin sportowych jak żeglarstwo, golf czy Formuła 1.

„W ramach akcji #ChampionsTrainWithTechnogym na sprzęcie Technogym trenują sportowcy i zawodnicy z całego świata. Celem akcji jest pokazanie, jak Technogym pomaga im w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników” – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce. “Poprzez współpracę z Angeliką, chcemy podkreśli, że sportowcy mogą efektywnie trenować nie tylko na siłowni, ale również w zaciszu własnego domu. Będziemy kibicować Angelice podczas jej startów i z przyjemnością dzielić się jej sukcesami” – dodaje Śliwowski.

Zobacz też

Napisz co myślisz

Angelika Cichocka należy już do biegowej elity świata. Teraz chce grać w niej pierwszoplanową rolę. (fot.Aleksandra Szmigiel).